ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Природа навколо приховує в собі чималу кількість тепла, яку можна використовувати в системі опалення житлових приміщень. Розробкою даної системи займались ще в позаминулому сторіччі. Однак тоді ця методика не заслужила достатньої поширеності, причиною чому виявилась недостатній рівень наявних можливостей та засобів. З розвитком техніки та науки все змінилось і сьогодні це більш ймовірно. Судячи із статистики, потенційні споживачі зацікавлені пошуковими запитами стилю: «тепловий насос f2120», що очікувано, з огляду на сучасну вартість опалювання будинку. Особливостей і плюсів у теплових насосів достатньо багато і варто про них знати.

Тепловий насос складається з трьох базових контурів: зовнішній, внутрішній та контур опалювальної системи. Таким чином, кожен контур віддає теплову енергію один одному, транспортуючи його в будинок. Як правило, один кіловат електроенергії в силах перетворитися в близько 1,5 кВт тепла. Отриманням тепла з оточуючого середовища займається контур зовнішнього типу. Після того конденсатор теплового насосу направляє позитивну температуру теплоносію, який розподіляється рівномірно по всій опалювальній системі. Відштовхуючись від рівня температури джерела тепла, вираховується і вихідна потужність насосу.

Отримувати тепло насос спроможний як з ставка чи озера біля будинку, так і з землі чи навіть повітря. Спеціальна система труб, яка поміщується під воду, може отримувати з неї тепло. Плюсова температура води зберігається навіть у випадку падіння температури повітря нижче нуля градусів за Цельсієм. Відповідно, для отримання теплової енергії з землі потрібно помістити трубопровід на достатню глибину, де температура цілий рік лишається плюсовою. За даними кваліфікованих спеціалістів, для максимальної ефективності отримання теплової енергії, труби під землею краще розміщувати вертикально. З повітря навколо також можна отримати певну кількість тепла, адже його постійно продукують різноманітні системи та агрегати.

Варто відмітити, що монтажу такої системи отримання тепла з природи передбачає розробку конкретного проекту для будь-якого окремого будинку. Важливо довірити задачу з розробки проекту та встановлення теплового насосу кваліфікованим професіоналам. Фінансова економія теплового насосу вже не раз доведена величезною кількістю задоволених користувачів.

Джерело: https://alternetica.com.ua/ua/