ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Літній або весняний відпочинок — пора для відновлення. Головне питання тільки в тому, куди ж відправитися? Нижче ми візьмемося дещо полегшити вам процес вибору. Хороший відпочинок — це про Карпати і з кожним разом для себе можна відкрити щось нове. Особливість місцевих лісів, в поєднанні з неймовірною кухнею і приємними людьми, поселить в серці приємний вогник, надійно зігріваючий вас до наступного відвідування цього неймовірного краю.

Досвідчені туристи не будуть відразу кидатися на неабияк розрекламовані екскурсії хоча б тому, що вже були там. Вивчати нове значно цікавіше, ніж дивитися один і той же багато раз. Ми це прекрасно розуміємо, і тому вибрали кращий відпочинок в Карпатах за розумними цінами, тут, все приховані краси неосяжних гір: красиві пейзажі, заповідні стежки, місцевих творців і несподівані родзинки. Комфорт і задоволення буде вашим надійним супутником на протяг всього відпустки.

Вашій увазі пропонуються сезонні особливості відпочинку в Карпатах, про які багато хто навіть не підозрюють.

Особливість Карпат навесні практично скрізь

Навесні схили гір фарбуються зеленими та іншими квітами, що свідчить про пробудження природи. Спіймати особливе мить розквіту не так просто, але це завжди можливо, якщо поруч є знаючі люди.

Безсумнівно, варто відвідати весняні Карпати в період розпускання диких тюльпанів. Негайно готуйтеся до наступного весняного туру в Карпати, ви отримаєте можливість на деякий час проникнути в справжній світ краси незайманої природи.

Осінь — пора грандіозних турів

В осінній період особливо приємний карпатський відпочинок — ціни прийнятні, гори вкриті кольоровими лісовими килимами. Багато підбирають саме цю пору року для детального дослідження гірських хребтів, оскільки людей стає менше. До того ж, місцевий колорит залишається колишнім і завжди можна поєднати прогулянки по горах з походами по місцевим ресторанам.

Літо приховує рай для гастротуріста

Гори в карпатському регіоні — не єдине, що здатне порадувати туриста, всупереч поширеній думці. Мало хто знає, але карпатський відпочинок — це також і досить незвичайний гастрономічний досвід, здатний здивувати багатьох.
Колоритна місцева кухня в силах здивувати навіть найвибагливішого туриста, а достаток гастрономічних фестивалів тільки підвищить зацікавленість. Гарячі природні джерела доступні не тільки в Буковелі, адже в Карпатах це свого роду особливість місцевого відпочинку. Десятки СПА-центрів світового рівня завжди раді прийняти туристів і подарувати їм максимальну релаксацію.

Варто вказати пару дуже важливих причин відвідати Карпати:

  1. Можливість насолодитися неймовірною місцевою кухнею.
  2. Особлива місцева культура, яка знає, чим приємно вразити.
  3. Різноманітні природні багатства, термальні джерела і річки.
  4. Архітектурні пам’ятки, які зможуть здивувати.
  5. Чи не виключно повітря, але і величезна кількість термальних джерел може наповнити організм силою і здоров’ям.
  6. Круглий рік в Карпатах є чим зайнятися і що побачити.