ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Приємне та комфортне сімейне гніздечко завжди дозволить відпочити з особливою насолодою після робочого дня. Ринок нерухомості столиці, як і у будь-якому іншому великому місті, схильний до постійних змін, що важливо враховувати. У Києві можна відшукати величезну кількість доречної для всіх нерухомості, яка також здатна стати вашою. Ми поговоримо про основні ризики купити квартиру у Києві та ціни, а також у процедурі підписання договору. Подібні маніпуляції потрібні для того, щоб не випробувати на собі поширених помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору Перш за все, це потрібно для самого покупця нерухомості, оскільки його сторона схильна до ризику найбільше.

Купівля першого житла

Так зване, тимчасове житло, що більше відомо як «гостинки», виступає досить знайомим багатьом. Сьогодні подібну нерухомість вже не створюють, з тієї причини, що це заборонено нормами. Оптимальне використання будь-якої ділянки площі є сьогодні важливим рішенням в будівництві та оформленні житлової нерухомості. В результаті, на ринку почали з’являтися квартири-студії. За рахунок відсутності перегородок у квартирі, візуально вдається збільшити житловий простір. Часто люди обирають житло подібного формату, оскільки воно набагато дешевше, у порівнянні з традиційною квартирою. Проте, мода на переобладнання квартир під студії успішно поширилася і на більш масштабні варіанти.

У Києві зустрічається кілька найпоширеніших типів житла:

  1. Сталінські квартири відрізняються чималими площами та зручностями.
  2. Квартири хрущовської епохи мають кімнати прохідного типу, що не завжди влаштовує мешканців.
  3. У нерухомості брежнєвської епохи вже менше кімнат прохідного типу, з’явилося «розпашне» розміщення житлових зон на обидва боки будинку.
  4. Квартири готельного типу є порівняно малого обсягу, що стосується, в першу чергу, житлових кімнат.
  5. У квартир-студій обсяги дуже різняться: від 20 квадратних метрів до 200, з можливістю самостійного поділу на функціональні зони.

Висока лояльність цінової політики виступає далеко не єдиним перевагою смарт-квартир. В однаковій мірі економія на комунальних платежах і реальний шанс вбудувати всі меблі або техніку особливо компактно та функціонально. Зручність проживання в смарт-квартирі забезпечена студентам чи одиноким людям. Для родини подібний тип житла виступає не найпридатнішим.

Допомога агенції з нерухомості важлива

Одним із поширених ризиків у купівлі нерухомості є розміщення не до кінця реальних даних про об’єкт у договорі. Сюди входить неправильний поверх, квадратура, або навіть ціна. У разі неправомірності договору, покупцеві буде досить непросто підтвердити, що він передав продавцю суму більшу, ніж та, що внесена у договорі.

Власне, неправомірною може бути визнана будь-яка документальна домовленість. Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендується спочатку перевірити повноваження продавця або особи, що його представляє. В цей же перелік входить і дослідження всієї документації.

Коли договір підписано, закономірною є процедура передачі майна покупцю. Власне, процедура здійснюється за спеціальним актом, за виконанням якого важливо особливо уважно стежити. Інакше, майно було раніше передано третій особі, і законному покупцю складно буде його повернути. Якщо продавець раніше передав майно третій особі з правом власності, потрібно буде залучати спеціалістів з його повернення. Відповідно, це тягне за собою втрату часу та грошей.

Попередня консультація досвідченого агентства з нерухомості допоможе суттєво зменшити всі ризики невдачі. Так буде реальніше залишити в безпеці власні гроші, нерви та придбати таку потрібну нерухомість у Києві.