ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Західна Україна навесні чи влітку – вибір, зробити який досить складно. Нижче ми спробуємо спростити процес вибору. До Карпат однаково завжди приємно приїжджати. Місцевий колорит і насиченість здатні подарувати бурю емоцій і неймовірні відчуття як візуального, так і тактильного або смакового характеру.
Розрекламовані екскурсії часто втрачають шарм для досвідчених туристів, які шукають щось цікавіше. Погодьтеся, завжди цікаво бачити багато нового. Для вас ми вибрали найкращі з доступних варіантів відпочинку в Карпатах та місця, про які знають далеко не всі. Комфорт та насолода стане вашим надійним супутником під час всього перебування у Карпатах.

Весна. Розквіт Драгобрату та Буковинські тюльпани

Насправді унікальна краса ніжно-бузкових гірських схилів і повний дзен – після карколомної поїздки на всюдиході або канатці. Саме цей момент пробудження природи є тим особливим подарунком весни від Карпат.

Достаток квітів вразить не лише їх поціновувачів, а й, здавалося б, байдужих туристів. Саме так, ви не помилилися, різнокольоровими полями тюльпанів можна насолодитися не лише у Голландії.

Карпатське літо – час для знайомств із новою кухнею

Абсолютно не потрібно постійно лежати на гірських схилах в тіні як часто уявляють собі відпустку в Карпатах у літній період більшість туристів. Досить багатьох можна здивувати екзотикою карпатських равликів, яких там можна навіть подивитися на відповідних фермах.

У літній період у Карпатах можна скуштувати різноманітні сорти вина та сирів на тематичних фестивалях. Гарячі природні джерела доступні не лише у Буковелі, оскільки в Карпатах це своєрідна особливість відпочинку. Ви зможете порівняти особливість спалюючої вулканічної водички та рівень СПА-послуг у десятках креативних відпочинкових комплексів Закарпаття.

Осінь – час грандіозних турів

Восени в Карпатах красиво по-особливому, оскільки природа перероджується і в повітрі ширяє неймовірний і чарівний осінній аромат. Саме в Карпатах можна побачити, якою гарною здатна бути осінь. Море невивчених місць та дивовижні види просто не можуть не запастись у душу. До того ж, завжди можна випити гірського чаю у найближчій колибі.

Декілька незамінних причин приїхати до Карпат:

  1. Насправді унікальне географічне розташування, історія та насичена культура краю.
  2. Неймовірні гірські річки і такі ж неймовірні за своєю красою галявини.
  3. Не лише природа, а й архітектурна краса.
  4. Прекрасні умови для лікування та оздоровлення, адже у Карпатах величезна кількість мінеральних та термальних джерел.
  5. Шанс чудово провести відпочинок у будь-яку пору року.
  6. Можливість насолодитися колоритною місцевою гастрономією.

Більше читайте тут: https://koruna.ua/