ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Всі чули таке народне прислів’я “Здоров’я маємо — не дбаємо, а стративши — плачем”. А це значить, що важливо слідкувати за собою та родичами. Центр лікаря Тарасюка є одним з топових в Рівному.

Головною областю діяльності являється:

— Хірургічне втручання: травматологія;
— Апаратні, класичні, лазерні косметологічні процедури та дерматологічні процедури;
— Ін’єкції краси.

Говорячи пропластичну, лазерну, дитячу та ендоскопічну хірургію, вона поділяється на:

— Пластична хірургія це: ринопластика, імпланти грудей, підтяжка шиї, пластика вух, кругова блефаропластика, зменшення живота, ліпосакція ніг, круропластика, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, інтимна пластика;
— Хірургія з використанням лазера це: лазерне лікування хронічних ринітів, лікування храпу, лікування хронічного тонзиліту;
— Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатрична хірургія з приводу зайвої ваги;
— Хірургія для маленьких пацієнтів це: корекція фімозу, ендоскопічне лікування пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: лікування риніту, видалення кист гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів.

Серед медцентрів клініка знаходиться серед лідерів. Все це завдяки якостям, тобіж перевагам, якими лікарі клініки обзавелись:

— Наявність високоякісних технологічних апаратів. Висока технологічність дає можливість вирішувати операції будь-якої степені складності. Операції, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей тіла, проводяться акуратним чином;
— Встановлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найвищу точність і функціональність;
— У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи комбінуються з прогресивною косметологією, що дозволяє максимально прибрати появу травм, створювати комфортні умови під час проходження операції.

У ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується професійний підхід на будь-яких фазах роботи, враховуємо побажання клієнтів та маємо високі моральні стандарти. Це відноситься до кожного етапу під час роботи з ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”, розпочинаючи з вашого звернення в ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”.

Коли комусь потрібна будь-яка з вищенаведених послуг медцентру або якась інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/otoplastuka”>отопластика (ціни)</a>, то в лікарні будуть раді вам надати вам медичну допомогу. Лікують кращі лікарі в в своєму направленні.

Зв’язатися з ”Медичним центром лікаря Тарасюка” можна:

Зайшовши у медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” по місцезнаходженню: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, пров. Хутірський, 5;

Подзвонивши за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши у Viber чи WhatsApp;

Написавши на емейл — rcrivne@gmail.com або klinika.plastika@gmail.com;

Використовуючи соцмережі — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.