ПанАзиатская кухня
Fresh taste   Fresh food   Fresh life
Рус | Eng

Кожна сучасна людина добре обізнана про наявність спліт-систем, як і про комфорт, який вони створюють. Абсолютно очікувано, що в суспільстві інколи виникають певні не до кінця вірні уявлення про тематику поганого впливу спліт-систем на здоров’я. Тож зараз ми вам спробуємо розповісти, що ж в реальності може, а на що не спроможна кліматична техніка та як краще встановити чи зняти кондиціонер за приємною ціною.

Алергічна реакція від кондиціонера

Це досить часта омана, але далеко не всі до кінця розуміють, що поширеним алергеном в домі є саме пил. Ніби як спліт-системи ведуть до збільшення концентрації пилу та, відповідно, алергічних реакцій. Варто відмітити, що це можливо лише у випадку несвоєчасного очищення фільтрів кондиціонера.

Тому слід якісно та своєчасно очищувати та обслуговувати свій кондиціонер, щоб в майбутньому він традиційно знижував концентрацію пилу в приміщенні.

Основні аспекти вибору спліт-системи:

  1. Завжди доречно обирати кондиціонер, що споживає небагато електроенергії.
  2. Не варто зупинятися виключно на тих виробниках, які можуть похвалитися гарною репутацією та мають значний досвід у виробництві, важливо також зважати на рекомендації експертів.
  3. Момент призначення. Кондиціонери можна класифікувати на дві великі групи за рівнем призначення: побутові та промислові.
  4. Під час вибору варіанта спліт-системи слід обов’язково брати до уваги наявну площу приміщення, де він буде встановлений.
  5. Спліт-систему з функцією іонізації повітря не варто обирати, якщо у приміщенні вже встановлена відповідна система.

Повітря без бактерій

Сьогодні зустрічаються фільтри, які не просто якісно затримують пил, а й знищують різноманітні потенційно небезпечні мікроби. До того ж, у деяких системах є інтегровані системи іонізації повітря, які не просто допомагають впоратися з неприємними запахами, але й знищують різноманітні мікроби. В результаті, вибір потрібної моделі може стати непростим випробуванням, але для цього існують досвідчені фахівці, які можуть спростити вам життя та зекономити гроші.

Чи є небезпечними спліт-системи? Якщо їх неправильно використовувати, це може бути так. Однак це стосується практично будь-якої подібної електронної техніки. Якщо ж регулярно виконувати якісну профілактику і правильно чистити їх, то ймовірність негативного розвитку подій буде мінімальною.

Інформація предоставлена з сайту: https://www.boss-climate.com.ua/